Mesaj gönder
Vakalar
Ev > Vakalar > Shenzhen HPT Intelligent Technology Co., Ltd hakkında son şirket vakası Tayland Üniversitesi Turnike Kapısı Projesini Özelleştirin
Etkinlikler
Bize Ulaşın
Şimdi İletişime Geçin

Tayland Üniversitesi Turnike Kapısı Projesini Özelleştirin

2023-04-19

hakkında en son şirket haberleri Tayland Üniversitesi Turnike Kapısı Projesini Özelleştirin

Tayland Üniversitesi Turnike Kapısı Projesini Özelleştirin

İnsanların seyahat yollarını büyük ölçüde kolaylaştıran, kanala akıllı erişim kontrol yönetimini gerçekleştirmek için kullanılan HPT tarafından üretilen döner kapı.ilkesine göreakıllı, basit, verimli, HPT'nin yüksek teknoloji ürünü ve gelişmiş ürünler oluşturma çabaları müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilir'özel talepleri.Tayland üniversitesinde uygulanan kanatlı kapı, görünüşe göre yukarıdaki özellikleri göstermektedir.

Optical swing gate

Ürün, kampüs gereksinimlerine daha uygun olan üst düzey nefesini ve harika görünümünü göstermek için düz yuvarlak yaylı bir kanatlı kapı olarak tasarlanmıştır.——nefesi genç, canlılık dolu bir üniversite——moda ve terbiyeli insanlarla dolu bir yer.Makine kabinindeki yuvarlak yay şeklinin tasarımı insanları tamamen memnun eder.'Bu açıdan talepkar.

IC/ID kartı okuma, QR kodu okuma, yüz ve parmak izi tanıma penceresi gibi geleneksel kanatlı kapı işlevi sağlamanın dışında, kanatlı kapı ayrıca müşterinin diğer özel taleplerini de karşılar: HPT, tabanı ve galvanizli levhayı turnike kapısına göre tasarladı ve kanal genişliği ölçüleri müşterinin ihtiyacına göre tasarlanmakta olup, tasarlanan taban uzunluğu müşteri tarafından sağlanan güvenlik kontrol kapısı pozisyonuna göre turnike kapısı ve kanal genişliği ölçüsü ile aynıdır.Ayrıca HPT tasarımlı siyah halı——Müşteri taleplerine göre komple kapağa ve taban ölçüsüne sahiptir.5 çift IR ve tcp/ip arayüzü ile anakart vb. sağladığımız gibi, salıncak kapısının başka önemli noktaları da var.Yukarıda belirtilenlerin tümü, kanatlı kapının çekiciliğini arttırır.

 
Swing gate
HPT'nin müşteriye her zaman kusursuz hizmet verme çabası, ürünün her detayını müşteriye gösterdi's talep ve HPT'peşinde.Ayrıca müşteriye boyut çizimi sağlıyoruz, müşterinin tasarım detaylarımızı tam olarak öğrenmesini sağlıyoruz, gerçek kalp hizmeti ve yüksek kaliteli ürünümüzle müşteriye gerçekten dokunuyoruz.
 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Hızlı Kapı Turnikesi Tedarikçi. telif hakkı © 2023-2024 barrier-turnstile.com . Her hakkı saklıdır.